Харківське вище професійне училище сфери послуг

Психологічна служба

 

Презентация1

20101125_psy1-680x699

Психологічна

        служба

i

Презеныекрп

У нашому ліцеї працює психологічна служба, діяльність якої спрямована на допомогу всім учасникам навчально-виховного процесу. 

Основні види діяльності практичного психолога: 

фуафуа
Результатом психологічної просвіти та психопрофілактичної діяльності є вироблення власної системи поглядів на життя, трансформація системи ціннісних орієнтацій, формування професійного ідеалу; засвоєння культури людських взаємин і соціально – професійних функцій; формування індивідуального стилю навчально – професійної діяльності та власної моделі моральної поведінки; опанування форм ефективного професійно – ділового спілкування; збереження особистісного психологічного здоров’я та гідного ставлення до оточуючих. 
Психологічне консультування передбачає кваліфіковану допомогу психолога у розв’язанні тих проблем, з якими до нього самостійно або за порадою інших людей звертаються студенти, батьки, викладачі та педпрацівники. В основі психологічного консультування лежить глибоке розуміння психологом суті проблеми, висвітлення об’єктивної точки зору та сприяння усвідомленню провідних моментів тупикової ситуації, а також надання конкретних рекомендацій щодо шляхів розв’язання актуальних питань згідно інтересів клієнта, але таким чином щоб це було прийнятно для кола його оточення. 
Психодіагностика являє собою поглиблене проникнення психолога у внутрішній світ досліджуваного за допомогою спеціального методичного інструментарію. На основі одержаних результатів здійснюється прогнозування подальшого розвитку потенціалу досліджуваних, а також планується психологічна корекція. 
Корекційно–відновлювальна та розвивальна робота слугує відродженню та розвиткові лабільності та пластичності особистісних якостей, конструктивній видозміні та переорієнтації несприятливих моделей поведінки на соціально прийнятні способи реагування. Психокорекція є напрямом психологічного впливу на ті або інші психологічні структури з метою забезпечення повноцінного розвитку та функціонування особистості, а також основною умовою та провідним механізмом активізації прийняття та засвоєння нових соціальних ролей – роль учня, майбутнього фахівця, молодіжного лідера тощо. 
Таким чином, психологічна служба покликана підвищувати психологічну культуру викладачів та учнів, забезпечувати належний рівень їхньої психологічної компетенції, сприяти психологічній підтримці навчально – виховного процесу та допомагати у розв’язанні різноманітних особистих і професійних проблем, які мають психологічне підґрунтя. 

 

Корисна література:

Возрастная:

Гиперактивні діти:

Девиантология:

Дети в карусели развода:

Идрис Шах:

Кор. програми, ігри, вправи:

Молодежные субкультуры:

Мотивация:

Педагогика оздоровления:

Поради батькам:

Психология обдарованності:

               ЛЕКЦІЇ І ХРЕСТОМАТІЯ:

 Психологічний супровід ЗНО:


Інші:

Документи:

Профілактика конфліктів у сучасному професійному ліцеї 

Опис діяльності психологічної служби

 

Архіви
Жовтень 2020
П В С Ч П С Н
« Бер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Категорії
f3
f2
f2
ped
Національна дитяча
Національна гаряча лінія
Банер Українського центру оцінювання якості освіти
Банер PISA Ukraine
Банер Харківського державного будинку художньої та технічної творчості
?>