Харківське вище професійне училище сфери послуг

Рік Тараса Шевченко

 

 Звіт

про проведену роботу щодо  відзначення 200-річчя

 з Дня народження Т.Г. Шевченка

  

 

  В бібліотеці відкрита  постійно діюча виставка „Любов і гордість наша – Шевченко”. Завдання і мета виставки – максимально розкрити фонди бібліотеки по даній тематиці, привернути до них якнайбільше користувачів, сприяти кращому пізнанню учнями творчості Великого Кобзаря, виховувати в них любов до рідного краю засобами книги, допомогти юним читачам глибше зрозуміти роль Т.Г.Шевченка у розвитку національної і соціальної свідомості українського народу, розкрити силу і красу слова геніального сина України. Також, бібліотекар ліцею, Петренко С.Г.,  провела поетичну годину «Горить свіча», усний журнал для учнів 1 курсу „Тарасові стежки”. Мета: Продовжити знайомство учнів з постаттю геніального українського поета Т.Г.Шевченка, його життєвим шляхом та багатогранною мистецькою натурою; вчити сприймати, розуміти та аналізувати творчість Шевченка як поета, гуманіста і патріота, виховувати любов до поетичного слова. 

 P3120103 P3150319 Pc190002

               Протягом 2014 року - в ліцеї було проведено виставку – конкурс малюнків до творів Т.Шевченка «Сторінками творчості Шевченка»,   конкурс стіннівок „Шевченків світ у буянні фарб”  та конкурс презентацій «Ми пам’ятаємо тебе, Тарасе».


               Проведено загальноліцейну лінійку  – «Шевченко вічно живий».

IMG_1607IMG_1609

               Викладачем української мови та літератури, Ягодіною Н.І.,  було проведено літературний вечір “Жіноча доля в творчості Т.Г.Шевченка», конкурс творчих робіт (віршів, есе, казок) „У вінок Кобзареві”, виховні заходи для членів гуртка «Слобожаночка»: «Шевченкова весна», «Пам’ятники Шевченку». Мета заходів: пробудити у дітей добрі почуття,  любов, готовність допомогти кожному нужденному, звернути увагу на знедолених героїв творів Т.Г.Шевченка.     

               У читальному залі бібліотеки пройшла презентація кращих виховних  заходів, щодо святкування 200-річча Кобзаря.

IMG_1509

IMG_1521

IMG_1515

               В усіх навчальних групах ліцею проводились виховні заходи на тему: «В сім’ї вольній, новій», «Пам’ятники Шевченку» тощо.


                  З учнями, які мешкають в гуртожитку ліцею проведено цикл заходів за даною тематикою. Перегляд і обговорення художніх фільмів «Сон», «Заповіт», та інші.    Наймасштабнішим загальноліцейним святом стала літературно-музична композиція «Шляхами великої долі». Учнями ліцею продемонстровано  уривки з творів Шевченка, пісні, а гуртківцями театральної студії української класики  показано  уривки з автобіографії Кобзаря, діалоги тощо.

IMG_1379

IMG_1330

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Затверджую план Шевченко

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 257/2012

Архіви
Квітень 2020
П В С Ч П С Н
« Бер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Категорії
f3
f2
f2
ped
Національна дитяча
Національна гаряча лінія
Банер Українського центру оцінювання якості освіти
Банер PISA Ukraine
Банер Харківського державного будинку художньої та технічної творчості
?>