Харківське вище професійне училище сфери послуг

Історична довідка

Історична довідка  

    Історія навчального закладу почалася в далекому вже 1931 році, коли на базі фабрики “Смичка” організували фабрично-заводське училище для підготовки ковалів, теслярів, слюсарів, токарів. У 1940 році ФЗУ стало ФЗО № 7 Харківського обласного управління трудових резервів і почало підготовку робітників будівельних професій: штукатурів, арматурників, теслярів. Під час Великої Вітчизняної війни ФЗО № 7 було евакуйоване до Алма-Ати, де продовжувало підготовку робітників. Після закінчення війни заклад повернувся на рідну землю.

 

    ФЗО стало училищем механізації сільського господарства Харківського обласного управління трудових резервів, в 1963 році – перейменоване на професійно-технічне училище № 3.     В 1961 році виконавчий комітет Чугуївської міської ради приймає рішення про будівництво нових навчальних корпусів та гуртожитку по вулиці Жовтневої революції та на площі Жовтня.

    В 1970 році розпочинається будівництво навчального комплексу, а в 1972 році учнівська молодь міста та району починає своє професійне навчання в нових аудиторіях. В 1974 році перегортається ще одна сторінка в житті училища – розпочинається підготовка спеціалістів з середньою освітою.

    Життя в училищі ніколи не стояло на одному місці, завдяки праці педагогічних працівників змінювалися, удосконалювалися не тільки форми і методи навчання молоді, а й проводилися зміни в підготовці спеціалістів робітничих професій, запроваджувалися нові професії: в 1991 році розпочалося навчання в групі “Квіткарі”, а у вересні 1996 року відкрилися групи “Електрозварник ручного зварювання. Рихтувальник кузовів автомобіля”; “Бухгалтер сільського виробництва”; “Кухар. Кондитер”.

     19 квітня 2000 року училище було атестоване як навчальний заклад ІІ атестаційного рівня Міністерством освіти і науки України. В червні 2003 року в нашій країні відбулося реформування професійно-технічної освіти згідно з “Концепцією розвитку професійної освіти України”.

     Багатьох з них було нагороджено державними нагородами та відзнаками різних рівнів. Очолювали наш навчальний заклад завжди професіонали, які віддавали справі не тільки свої знання, а й душу. В різні роки наш ліцей очолювали М.Я.Кравцов, М.Д.Татарський (зараз – голова профспілкової районної організації агропромислового комплексу) та інші. З 1991 року директором ліцею працює Волик О.М., який за 15 років не тільки не втратив традицій закладу, а й зумів запровадити нові прогресивні педагогічні технології, зберегти та відновити матеріально-технічну базу ліцею, а головне – утримав педагогічний колектив і надихнув багатьох викладачів на підвищення рівня своєї професійної компетентності. На цей час в ліцеї працюють педагоги, з яких 10 мають відзнаку “Відмінник освіти України”.

Презентация1
Коллажи2

Фотоархів

фотоархив

фотоархив1

Архіви
Грудень 2018
П В С Ч П С Н
« Лис    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Категорії
f3
f2
f2
ped
Національна дитяча
Національна гаряча лінія
?>