Харківське вище професійне училище сфери послуг

Історична довідка

Історична довідка  

    Історія навчального закладу почалася в далекому вже 1931 році, коли на базі фабрики “Смичка” організували фабрично-заводське училище для підготовки ковалів, теслярів, слюсарів, токарів. У 1940 році ФЗУ стало ФЗО № 7 Харківського обласного управління трудових резервів і почало підготовку робітників будівельних професій: штукатурів, арматурників, теслярів. Під час Великої Вітчизняної війни ФЗО № 7 було евакуйоване до Алма-Ати, де продовжувало підготовку робітників. Після закінчення війни заклад повернувся на рідну землю.

 

    ФЗО стало училищем механізації сільського господарства Харківського обласного управління трудових резервів, в 1963 році – перейменоване на професійно-технічне училище № 3.     В 1961 році виконавчий комітет Чугуївської міської ради приймає рішення про будівництво нових навчальних корпусів та гуртожитку по вулиці Жовтневої революції та на площі Жовтня.

    В 1970 році розпочинається будівництво навчального комплексу, а в 1972 році учнівська молодь міста та району починає своє професійне навчання в нових аудиторіях. В 1974 році перегортається ще одна сторінка в житті училища – розпочинається підготовка спеціалістів з середньою освітою.

    Життя в училищі ніколи не стояло на одному місці, завдяки праці педагогічних працівників змінювалися, удосконалювалися не тільки форми і методи навчання молоді, а й проводилися зміни в підготовці спеціалістів робітничих професій, запроваджувалися нові професії: в 1991 році розпочалося навчання в групі “Квіткарі”, а у вересні 1996 року відкрилися групи “Електрозварник ручного зварювання. Рихтувальник кузовів автомобіля”; “Бухгалтер сільського виробництва”; “Кухар. Кондитер”.

     19 квітня 2000 року училище було атестоване як навчальний заклад ІІ атестаційного рівня Міністерством освіти і науки України. В червні 2003 року в нашій країні відбулося реформування професійно-технічної освіти згідно з “Концепцією розвитку професійної освіти України”.

     Багатьох з них було нагороджено державними нагородами та відзнаками різних рівнів. Очолювали наш навчальний заклад завжди професіонали, які віддавали справі не тільки свої знання, а й душу. В різні роки наш ліцей очолювали М.Я.Кравцов, М.Д.Татарський (зараз – голова профспілкової районної організації агропромислового комплексу) та інші. З 1991 року директором ліцею працює Волик О.М., який за 15 років не тільки не втратив традицій закладу, а й зумів запровадити нові прогресивні педагогічні технології, зберегти та відновити матеріально-технічну базу ліцею, а головне – утримав педагогічний колектив і надихнув багатьох викладачів на підвищення рівня своєї професійної компетентності. На цей час в ліцеї працюють педагоги, з яких 10 мають відзнаку “Відмінник освіти України”.

Презентация1
Коллажи2

Фотоархів

фотоархив

фотоархив1

Архіви
Жовтень 2020
П В С Ч П С Н
« Бер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Категорії
f3
f2
f2
ped
Національна дитяча
Національна гаряча лінія
Банер Українського центру оцінювання якості освіти
Банер PISA Ukraine
Банер Харківського державного будинку художньої та технічної творчості
?>